Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

Novinky

Maďarsko Harkány autobusem

18.11.2023

Harkány autobusem

V termálních lázních Harkány převládá nejen spontánní účinek léčivé vody. Jeho přírodní vlastnosti jsou vynikající: příznivé klima, mikroklima lázní a 2100-2200 hodin slunečního svitu ročně jsou vynikajícím doplňkem pečlivě naplánované lázeňské léčby.
V lázních, které byly zrekonstruovány, je jeden celý, jeden polokrytý a jeden otevřený lázeňský bazén s celkovou plochou 2098 m2 vodní plochy, hloubkou vody 110-153 cm a teplotou vody 34-38 °C.
V prevenci a léčbě pohybového a kloubního onemocnění, osteoporózy, chronických gynekologických zánětů a při poruchách lymfatického oběhu, lze dosáhnout velmi dobrých výsledků během jedné návštěvy termálních lázní Harkány.
Léčivá voda z Harkány se osvědčila při zmírňování příznaků lupénky. Kromě termálních lázní Harkány jsou na světě jen dvě další místa, kde lze prokazatelně vyléčit lupénku.

termální lázně Harkány - hotel FORRÁS CS: 8 denní pobyt

termální lázně Harkány - apartmány LILA CS: 8 denní pobyt

termální lázně Harkány - apartmány REKORD CS: 8 denní pobyt

 

Náš "Maďarský obchod ERLI" nabízí THERMAL krém Harkány s využitím přírodních látek a vod lázní.

Léčivá voda z termálních lázní Harkány obsahuje mikrolátky a stopové prvky. Je mimořádně vhodná při léčbě nemocí pohybového ústrojí, revmatismu, dny a kloubových zánětů a jejich provázejících potíží. Krém z této léčivé vody se dobře vstřebává, nenechává pokožku mastnou, lehce se vtírá do kůže a výborně ji hydratuje. Léčivou vodu obsahuje v takovém množství, aby její mikrolátky a stopové prvky mohly proniknout dostatečně hluboko do kůže.
Bezprostředně po použití krému se lze přesvědčit o skvělém účinku látek obsažených v léčivé vodě. V krému přítomné vitamíny E, B1, B3 a B5 urychlují regeneraci pokožky a tlumí bolesti. Heřmánkový výtažek přítomný v krému ve velkém množství se výborně hodí k ošetření kloubních a svalových potíží. Vitamíny spolu s éterickým olejem rozmarýny lékařské (bornylacetát, eukalyptol, kyselina rozmarýnová aj.) pomáhají rychle zastavit zánětlivé procesy. Odborně lze říct, že způsobují coby silné antiflogistikum dezaktivaci lipoxigenáz, neboli odbourávají škodlivé látky způsobující záněty.
Doporučuje se používat rovněž při zánětech nervů, ischiasu a při poruchách krevního oběhu dolních končetin (v případech nízkého krevního tlaku). Úspěšné použití látek přítomných v éterickém oleji rozmarýny lékařské potvrzují taktéž údaje v odborné literatuře. Způsob použití: krém je možno používat příležitostně s regeneračními účinky nebo při častých bolestech pak formou kúry, která by měla trvat přibližně 7 dní.
Bolestivá místa natíráme krémem a jemným krouživým pohybem vtíráme do pokožky. V případě kúry vtíráme krém několikrát denně bez ohledu na přítomnost bolesti. Systematické používání přípravku snižuje rozsah a intenzitu bolesti.
Produkt byl vyroben pod odbornou lékařskou kontrolou, aby byla zaručena jeho účinnost. Lze jej doporučit rovněž jako speciální krém pro profesionální a odbornou masáž (pro aktivní sportovce, při rehabilitaci apod.).

 

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Autoškola Slezská | Infrapanely | Hračky | Army shop | PUR pěna | Nibe | Dětské postýlky | Barefoot | Lékárna | fitcaffé