Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

hotel BÁL Resorthotel BÁL Resorthotel BÁL Resorthotel BÁL Resort

kód: BALMR Bal

Maďarsko, jezero Balaton, Balatonalmádi - hotel BÁL Resort: AKCE 4=3 (nástup NE, PO)

Pobyty vlastní dopravou

Lokalita: Balaton - BALATONALMÁDI
Cena od: 4.060,- Kč
Doprava: vlastní

HOTEL BÁL RESORT 4*

Ubytování:
klimatizované pokoje a apartmány, většina pokojů má panoramatický výhled na Balaton. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky nebo 1 dětské postýlky (kapacita max. 3 os.). Rodinné pokoje (dva propojené dvoulůžkové pokoje) bez možnosti přistýlky, s možností 1 dětské postýlky. Bez příplatku za rodinný pokoj.
Hotelové služby
:
hotel má k dispozici soukromou trávnatou hotelovou pláž s volejbalovým hřištěm, možností surfování, půjčovnou kajaků, šlapadel.
Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou i sportovně aktivní trávení volného času u Balatonu.V nejvyšším patře hotelu je situovaný panoramatický kruhový Skylounge bar s nádhernými výhledy na Balaton.
Gastronomické požitky hotelovým hostům nabízí hotelová restaurace spolu s Mistrál barem a terasou, v létě s letním grilováním, večery doprovázené živou hudbou.
Wellness, fitness:
krytý 25 m plavecký bazén, vířivku, Kneippův chodník, sauny infra a finskou, parní kabinu, ochlazovací bazének, relaxační zónu.Hotel má hotelové fitness studio, squash kurty a tělocvičnu.
Hotelové služby doplňuje spa & beauty salon s masážemi, kosmetikou, manikurou, atd.
Okolí:

bobová dráha, ZOO Veszprém nebo Tihánské opatství, okolo celého Balatonu vede cyklostezka pro cyklisty i in-line bruslaře, Aquapark ANNAGORA v Balatonfüredu.

Slevy:
jedno dítě do 6 let ZDARMA na přistýlce včetně stravy v doprovodu min. 2 dospělých osob na pokoji.V případě jedné dospělé osoby a jednoho dítěte do 6 let na pokoji dospělý hradí cenu jednolůžkového pokoje.
Příplatky:
cena za apartmány na vyžádání. Rekreační poplatek cca 1,7 EUR/os/noc (platí pro osoby nad 18 let), platba na místě. Parkování 3,5 EUR/auto a noc  – venkovní parkoviště, 7 EUR/ auto a noc – garážové stání. Pobyt s menším pejskem je povolen za poplatek 11 EUR/ noc – platba na místě.
pořadatel: CK RYWAL spol. s r.o., IČ: 4766887

Možnost úschovy kolCykloJezero 2-5

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj

Cena od: ,- Kč ( nocí), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost:
2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky nebo 1 dětské postýlky (kapacita max. 3 os.). Rodinné pokoje (dva propojené dvoulůžkové pokoje) bez možnosti přistýlky, s možností 1 dětské postýlky. Bez příplatku za rodinný pokoj.

Body zájmu

Balaton - BALATONALMÁDI

více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Autoškola Slezská | Infrapanely | Hračky | Army shop | PUR pěna | Nibe | Dětské postýlky | Barefoot | Lékárna | fitcaffé