Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

hotel Platán

kód: EGH Platan

Maďarsko, termální lázně Eger - hotel Platán: 4 denní pobyt

Pobyty vlastní dopravou

Lokalita: EGER
Cena od: 5.370,- Kč
Doprava: vlastní

HOTEL PLATÁN ****

Ubytování
Hotel, který má vlastní termální lázně, nabízí klidné prostředí pro dospělé osoby, rodiče, prarodiče, kteří si chtějí odpočinout od každodenních a rodičovských povinností. V hotelu je možné ubytovat pouze osoby nad 16 let. Nachází se v centru města Eger, v blízkosti veřejných termálních lázní.
Hotel nabízí 29 pokojů PREMIUM (24-27 m²), 3 Junior Suite (35-39 m²) a 19 apartmánů DE LUXE (45-52 m²) s výhledem na hory Eged ve východním křídle a s výhledem na termální lázně v západním křídle.
Vybavení pokojů: stěnové vytápění a chlazení, koupelna se sprchovým koutem, LCD-TV, WiFi, mini-bar, trezor, balkon.
Hotelové služby
Restaurace nabízí tradiční maďarskou i mezinárodní kuchyni, ušlechtilá vína z egerské oblasti. K dispozici recepce, lobby bar, podzemní garáže zdarma.
Wellness
Hostům k dispozici krytý zážitkový bazén se zábavnými prvky (krční sprcha, perličková koupel, masáž zad), krytý termální bazén, krytý bazén se slanou vodou, jacuzzi, venkovní termální bazén, svět sauny (bio sauna, aroma sauna, finská sauna, senná alpská sauna, infračervená kabina, parní kabina, Kneippův bazén). Fitness místnost, minigolf. Možnost wellness a léčebných procedur za poplatek.
Hoteloví hosté mohou po celý rok bezplatně využívat služeb sousedních termálních lázní včetně zážitkové části (není propojen krytou spojovcí chodbou).
Uvedené ceny neplatí v období svátků: 13.3. – 15.3., 10.4. – 14.4., 1.5. – 3.5., 29.5. – 2.6., 20.8. – 23.8., 22.10. – 25.10., 1.11. - ceny na vyžádání
pořadatel: CK Hungariatour s.r.o., IČ: 25177532

Termální areál ParkováníBezbariérový přístup

Kapacita "2-lůžkový pokoj PREMIUM"

Obsazenost:
Typ kapacity: hotelový pokoj
2- lůžkový pokoj PREMIUM (24-27 m²) s vybavením: stěnové vytápění a chlazení, koupelna se sprchovým koutem, LCD-TV, WiFi, mini-bar, trezor, balkon.

Termíny a ceny

Body zájmu

EGER

EGER jedno z nejhezčích barokních měst země je už tisíc let tradičním biskupským sídlem, dnes tu už ovšem sídlí arcibiskupství. ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Autoškola Slezská | Infrapanely | Hračky | Army shop | PUR pěna | Nibe | Dětské postýlky | Barefoot | Lékárna | fitcaffé