Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

KöszegKöszeg - hradKöszeg - městoKöszeg

kód: BKH BUS Koszeg

Maďarsko, termální lázně Bükfürdo, město Köszeg + varhanní koncert

Tématické zájezdy BUS

Lokalita: BÜK (BÜKFÜRDŐ)
Cena od: 7.990,- Kč
Doprava: autobus (Praha, Brno)

HOTEL RÉPCE*** s výletem do města Kőszeg s varhanním koncertem

Program výletu:
odjezd z hotelu po snídani v 9,00 hod. Příjezd do Kőszegu - města, které leží na rakouských hranicích, má bohatou historii a nádherné, částečně rekonstruované památky. Je též významnou vinařskou oblastí. Na hlavním námětí se nachází budova pošty (v současné době muzeum), budova radnice, městská studna, kostel sv. Imre z roku 1615-1618 s chorvatskými nápisy, neboť v této oblasti žije chorvatská menšina. Nedaleko se nachází kostel sv. Jakuba ze 14. století a hrad Jurisics ze 13. století.
Po prohlídce města následuje návštěva kostela Jézus szive (Ježišovo srdce), který byl postaven v neogotickém stylu na konci 19. století a poslechneme si varhanní koncert (cca 30 min.). V cca 12,00 hod. ochutnávka 3 druhů vín s drobným občerstvením, možnost nákupu točeného vína. Cestou zpět zastávka v Tescu (cca 1 hod.), možnost nákupu. Návrat do hotelu cca v 15,00 hod.

Poznámka: dny konání výletů sdělí průvodce v místě. Právo na změnu programu výletů vyhrazeno. Ceny nezahrnují vstupy do muzeí a památkových objektů pokud není uvedeno jinak.

Nástupní místa:
TRASA X1:  Praha - Brno
Termín: 19.3. - 25.3., 2.4. - 8.4.

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace. Změna nástupního místa či trasy vyhrazena.

Odkaz na web Turistických známek prezentující místa, která stojí za shlédnutí včetně zakoupení Turistické známky. Město Kőzseg má několik TZ, viz zde.

Poloha ubytování:
Hotel je situován v tichém klidném prostředí a je obklopen stinnými listnatými stromy. Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou.
Vybavení:
Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. pokoje s možností přistýlky, vybavené koupelnou, WC, TV, telefonem, rádiem a mini-barem, Pokoje nemají balkony, pouze francouzské okno. Internet zdarma k dispozici pouze v Lobby hotelu.
Hotelové služby:
Restaurace k podávání jídel formou bufetu, drink-bar, solárium, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra, masáže, společenská místnost, obchod s dárkovými předměty, telefon, telefax, trezor.
Fitness, wellness, sport:
V hotelové budově je k dispozici fitness místnost, Wellness ostrov (plavecký bazén, jacuzzi, sauna, whirlpool, parní kabina), v parku hotelu je hřiště na kopanou.
Možnost zapůjčení jízdních kol za poplatek.
pořadatel: CK Hungariatour

Termální areál Bezbariérový přístup

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj

Cena od: ,- Kč ( nocí), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost:
Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. pokoje s možností přistýlky, vybavené koupelnou, WC, TV, telefonem, rádiem a mini-barem. Pokoje nemají balkony, pouze francouzské okno. Internet zdarma k dispozici pouze v Lobby hotelu.

Body zájmu

BÜK (BÜKFÜRDŐ)

BÜKFÜRDŐ je lázeňské středisko o rozloze 13 ha ležící nedaleko rakouských hranic v západní části Maďarska. V termálních ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Dětské zboží | Hračky | Army shop | Prací prášky | PUR pěna | Voda plyn topení | Dětské postýlky | Detské oblečenie | Lékárna | Dopravníky | Kosmetika Orlová | fitcaffé