Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

EgerEger - náměstíEger - bazilikaEger - minaret

kód: EGH BUS Flora MT

Maďarsko, termální lázně Eger - hotel Flóra, jeskynní lázně Miskolc-Tapolca, večerní koupání v Egerszalók, prohlídka Egeru

Tématické zájezdy BUS

Lokalita: EGER
Cena od: 11.990 Kč
Doprava: autobus (Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Praha, Humpolec, Velké Meziříčí, Jihlava, Brno, Benešov, České Budějovice, Tábor, Třeboň)

HOTEL FLÓRA*** s 1-denním výletem do jeskyních lázní Miskolc Tapolca, s večerním koupáním v Egerszalóku, a prohlídkou Egeru – města vína a baroka.

Program:
1. den
odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do hotelu, od cca 14.00 h ubytování, koupání a relaxace v lázních, večeře v hotelu. 2. den snídaně v hotelu, koupání a relaxace v lázních, večeře v hotelu. 3. den snídaně v hotelu, prohlídka města Egeru, koupání a relaxace v lázních, večeře v hotelu. 4. den snídaně v hotelu, koupání a relaxace v lázních, večeře v hotelu. 5. den snídaně v hotelu, v cca 9 hod. odjezd do Miskolc-Tapolca, koupání v jeskynních lázních, večeře v hotelu. 6. den snídaně v hotelu, koupání a relaxace v lázních, večeře v hotelu. V cca 20.30 odjezd do Egerszalóku (případně do Demjénu) – noční koupání. 7. den snídaně v hotelu, koupání a relaxace v lázních, večeře v hotelu. 8. den snídaně v hotelu, v cca 11.00 odjezd zpět do ČR.
Prohlídka Egeru - města vína a baroka:
začátek pěší prohlídky po snídani v 9,30 hod. Prohlídka zahrnuje: budovu Megyeháza (Župní dvůr) - bývalá věznice s nádherně kovanými vraty - mistrovská práce kováře Henrika Fazoly, komplex budov Lycea, bazilika, Arcibiskupský palác, tržnice, náměstí Dobó, budova radnice, barokní kostel Minoritů sv. Antonína z Padovy, minaret, Egerský hrad - symbol maďarského vlastenectví, hradní bašta, hrob spisovatele Gárdonyiho Gézy, který napsal nesmrtelný román o bojích proti Turkům (Egerské hvězdy), kasematy atd. (vstupenky individuálně dle zájmu).
Prohlídka končí v Údolí krásné ženy, kde se nachází celá řada vinných sklípků s bohatou nabídkou věhlasných vín.
Poznámka: právo na změnu programu výletů vyhrazeno. Ceny nezahrnují vstupné do termálních lázní v Miskolc-Tapolca, vstupné do termálních lázní v Egerszalóku, vstupy do muzeí a památkových objektů.

Nástupní místa:
TRASA B2:  Praha – Bnešov - Humpolec - Jihlava – Velké Meziříčí - Brno
TRASA D:  Opava – Ostrava – Frýdek-Místek – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno
TRASA C: Praha – Bnešov - Tábor - České Budějovice - Třeboň

TRASA B2:
 
5.7. - 12.7.
TRASA D:
5.7. - 12.7., 1.9. - 8.9.
TRASA C: 13.9. - 20.9.

Trasy jsou garantovány při min. počtu 8 osob. Při nižším počtu je nabídnuto nejbližší možné nástupní místo na trase. Jednotlivé trasy mohou být změněny nebo doplněny o další nástupní místa. Doprava na některých trasách může být zajištěna náhradní dopravou (mikrobus, osobní auto autobusová linka, vlak atd.). V případě náhradní dopravy je nutné přestoupit do hlavního autobusu, který zajišťuje dopravu do cílové stanice. Zasedací pořádky jsou vytvářeny pouze do hlavních autobusů.

Odkaz na web Turistických známek prezentující místa, která stojí za shlédnutí včetně zakoupení Turistické známky. Město Eger, údolí říčky Salajka a okolí má několik TZ.

HOTEL FLÓRA***

Poloha ubytování:
Z hotelu lze přejít rovnou do termálních lázní. Hotel ležící uprostřed léčebných pramenů, obklopen staletými stromy, nabízí svým hostům pohodlí a pestrou paletu svých služeb. GPS: 47°53´54.81´´, 20°22´56.66´´
Vybavení:
K dispozici 2 lůžk. podkrovní pokoje bez balkonu, 2 lůžk. pokoje s balkonem a možností přistýlky, s koupelnou, WC. Pokoje mají TV a mini-bar, WIFI připojení k internetu zdarma.
Hotelové služby:

Restaurace k podávání jídel formou bufetu, turecká kavárna, recepce, trezor, úschovna a půjčovna kol, uzavřené parkoviště.
Fitness, wellness, sport:

Přímo v hotelu hosté využívají wellness oddělení (zážitkový a dětský bazén, jacuzzi, infra sauna, finská sauna, parní komora a aroma sauna, ochlazující bazén, Kneipův chodník, relaxační místnost), fitness (pro hosty zdarma), solná jeskyně, solárium, slunící terasa, billiárdová místnost, šipky, tenisový kurt. Hoteloví hosté mohou po celý rok bezplatně využívat služeb sousedních termálních lázní včetně zážitkové části (není propojen krytou spojovací chodbou).
pořadatel: CK Hungariatour s.r.o., IČ: 25177532

Termální areál Bezbariérový přístup

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj

Cena od: 11990,- Kč (7 nocí), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost:
K dispozici 2 lůžk. podkrovní pokoje bez balkonu, 2 lůžk. pokoje s balkonem a možností přistýlky, s koupelnou, WC. Pokoje mají TV a mini-bar, WIFI připojení k internetu zdarma.

5. 7. 2020 - 12. 7. 2020
Cena od 11 990 Kč (7 nocí)
1. 9. 2020 - 8. 9. 2020
Cena od 11 990 Kč (7 nocí)
13. 9. 2020 - 20. 9. 2020
Cena od 11 990 Kč (7 nocí)

Celkem 3 termínů

Body zájmu

EGER

EGER jedno z nejhezčích barokních měst země je už tisíc let tradičním biskupským sídlem, dnes tu už ovšem sídlí arcibiskupství. ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Autoškola Slezská | Hračky | Army shop | PUR pěna | Voda plyn topení | Dětské postýlky | Detské oblečenie | Lékárna | Dopravníky | fitcaffé