Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

Hajdúszoboszló - lázněHajdúszoboszló - lázněHajdúszoboszló - lázněHajdúszoboszló - lázně

kód: HSH BUS AqSol Hortobagy

Maďarsko, termální lázně Hajdúszoboszló - Aqua Sol, puszta Hortobágy, Debrecen

Tématické zájezdy BUS

Lokalita: HAJDÚSZOBOSZLÓ
Cena od: 11.990 Kč
Doprava: autobus (Praha, Humpolec, Brno, Jihlava, Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav)

HOTEL AQUA SOL ****, město Debrecen, puszta Hortobágy

Programy výletů:
 - výlet na světoznámou pusztu Hotobágy:
odjezd z hotelu po snídani v cca 9,00 hod. Příjezd do Máty, odjezd na prohlídku puszty na vozech taženými koňmi (velká stáda volně pasoucích se koní, skotu, vodních buvolů, ovcí "racka", prasat "mangalica", shlédnutí umění čikošů/pastevců s koňmi). Vyjížďka trvá cca 1,5 hod. Po návratu do Máty navštívíme dílnu nádherné, pro oblast Hajdúság charakteristické, černé keramiky. Každý výrobek je originální, s podpisem a datem výroby, možnost nákupu.
Přejezd do vesnice Hortobágy - ukázka Muzea pastýřství a řemesel, devítiobloukový most. Možnost návštěvy ptačí nemocnice (fakultativně). Prohlídka místního stálého rukodělného trhu. V návštěvním centru vesnice Hortobágy si prohlédneme Muzeum ptactva a malých savců žijících na pusztě, prodejnu se suvenýry. Zpáteční cestou zastávka u jezera "Kráter". Návrat do hotelu v cca 14,00 hod.
- prohlídka města Debrecen:
odjezd z hotelu po snídani v cca 9,00 hod. Příjezd do Debrecenu, prohlídka centra města: náměstí s ukázkou významných staveb, hotel Aranybika (Zlatý býk), náměstí Kossuth, fontány, erb města, Velký kalvínský kostel, budovy církevních škol a institucí, budova Muzea Déri, Divadlo Csokonai, prohlídka hl. budovy univerzity - interiér a okolí. Možnost společného posezení v cukrárně Pálma, ochutnávka kaštanového pyré s kávou přímo v komplexu Nagyerdö. Společná návštěva známého tržiště v rámci 2-hod. volna.
Návrat do hotelu cca v 14,00 hod.

Poznámka: dny konání výletů sdělí průvodce v místě. Právo na změnu programu výletů vyhrazeno. Ceny nezahrnují vstupy do muzeí a památkových objektů pokud není uvedeno jinak.

Nástupní místa - SPOLEČNÉ PRO VŠECHNY ZÁJEZDY AUTOKAREM
TRASA X1:  Praha - Brno
TRASA G:  Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec - Jihlava – Brno

TRASA X1: 15.4. - 21.4.
TRASA G: 7.10. - 13.10.

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace. Změna nástupního místa či trasy vyhrazena.

Odkaz na web Turistických známek prezentující místa, která stojí za shlédnutí včetně zakoupení Turistické známky. Města Hajdúszoboszló, Debrecen, puszta Hortobágy a okolí má několik TZ.

HOTEL AQUA SOL ****

Poloha ubytování:
Hotel Aqua-Sol se nachází v centru městské rekreační zóny, v sousedství lázní, propojen s termálním areálem a zážitkovým areálem Aqua-Palace.
Klimatizované prosklené přemostění na prvním patře hotelu spojuje hotel s termálními lázněmi a letním koupalištěm s mořskou pláží.
Vybavení:
Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. klimatizované pokoje s možností přistýlky (rozkládací postel - nedoporučujeme pro dospělé osoby), propojené pokoje, všechny mají koupelnu, WC, SAT-TV, telefon, mini-bar, lodžii, terasu nebo francouzský balkon, bezpečnostní schránku, Wi-Fi (internet).
Hotelové služby:
Klimatizovaná restaurace s letní terasou k podávání jídel formou bufetu, drink-bar, drogerie, úschovna zavazadel, klimatizace ve společných místnostech pro hosty, sál s kapacitou max. 100 osob, uzavřené parkoviště a krytá garáž za příplatek.
Fitness, wellness, sport:
Do termálních lázní mají hosté neomezený vstup a mohou využívat zdarma i posilovnu. Plavecké bazény, bazén s vlnobitím, vitální bazén a dětský bazén jsou otevřeny od května do září dle počasí.
pořadatel: CK Hungariatour

Termální areál Bezbariérový přístup

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj

Cena od: ,- Kč ( nocí), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost:
Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. klimatizované pokoje s možností přistýlky (rozkládací postel - nedoporučujeme pro dospělé osoby), propojené pokoje, všechny mají koupelnu, WC, SAT-TV, telefon, mini-bar, lodžii, terasu nebo francouzský balkon, bezpečnostní schránku, Wi-Fi (internet).

Body zájmu

HAJDÚSZOBOSZLÓ

Západně od Debrecenu leží známé lázeňské město s největším termálním areálem v Maďarsku - HAJDÚSZOBOSZLÓ. Patří k ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Dětské zboží | Hračky | Army shop | Prací prášky | PUR pěna | Voda plyn topení | Dětské postýlky | Detské oblečenie | Lékárna | Dopravníky | Kosmetika Orlová | fitcaffé