Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

BalatonKeszthely - zámekKeszthely - městoKeszthely - tržnice

kód: ZKH BUS FreyaBalaton

Maďarsko, termální lázně Zalakaros - Freya, Keszthely, plavba po Balatonu, ochutnávka vína, maďarská večeře

Tématické zájezdy BUS

Lokalita: ZALAKAROS
Cena od: 12.990 Kč
Doprava: autobus (Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Praha, Opava, Humpolec, Velké Meziříčí, Brno, Karlovy Vary, Rakovník, Kladno, Jihlava, Písek, Příbram, České Budějovice, Třeboň, Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice, Mělník, Neratovice)

HOTEL FREYA***, město Keszthely, plavba po Balatonu

Programy výletů:
 - výlet do města Keszthely s vyhlídkovou plavbou po Balatonu:
odjezd z hotelu po snídani v cca 9,00 hod. Příjezd do Keszthely, hodinová pobřežní plavba s uvítcím drinkem (víno nebo limonáda nebo káva). Po projížďce možnost v rámci 2-hodinové přestávky koupání u Balatonu (městská pláž za poplatek) nebo prohlídka města s možností návštěvy muzeí: Muzeum marcipánu, Muzeum Balatonu, Muzeum cadillaců a další (vstupy fakultativně). Krátká zastávka u zámku Festeticsů s jedinečným parkem. Cca v 14,00 hod. odjezd k Malému Balatonu, prohlídka buvolí rezervace. V cca 16,00 hod. návrat do hotelu.
- ochutnávka vína s maďarskou večeří v Garabonci:
v cca 18,00 hod. odjezd do stalové restaurace Kránitz borház uprostřed vinic s výhledem na Malý Balaton. Program zahrnuje: ochutnávku 6 druhů vín, 1/2 l vína na osobu dle výběru, sodovku, chléb se sádlem a cibulí, maďarskou večeři - možnost výběru: maďarský perkelt s haluškami/brambory a zeleninovou oblohou nebo živáňskou pečeni s brambory a zeleninovou oblohou.
V místě možnost nákupu pálenky (hruška, meruňka, švestka, hroznové víno, 1/2 l / 3.000 Ft) nebo točeného vína 2 l / 1.000 Ft.
Návrat do hotelu cca ve 22,00 hod.

Poznámka: dny konání výletů sdělí průvodce v místě. Právo na změnu programu výletů vyhrazeno. Ceny nezahrnují vstupy do muzeí a památkových objektů pokud není uvedeno jinak.

Nástupní místa - SPOLEČNÉ PRO VŠECHNY ZÁJEZDY AUTOKAREM
TRASA A:  Karlovy Vary – Rakovník – Kladno – Praha - Humpolec - Jihlava – Velké Meziříčí - Brno
TRASA D: Opava – Ostrava – Frýdek-Místek – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno
TRASA G:  Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec - Jihlava – Brno
TRASA H: Děčín - Ústí nad Labem - Litoměřice – Mělník - Neratovice - Praha – Humpolec - Jihlava – Brno
TRASA O2: Praha – Příbram - Písek – České Budějovice - Třeboň

TRASA A: 11.8. - 18.8.
TRASA D: 14.7. - 21.7.
TRASA G: 30.6. - 7.7.
TRASA H: 25.8. - 1.9.
TRASA O2: 28.7. - 1.9.

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace. Změna nástupního místa či trasy vyhrazena.

Odkaz na web Turistických známek prezentující místa, která stojí za shlédnutí včetně zakoupení Turistické známky. Město Keszthely, jezero Balaton a okolí má několik TZ, viz zde.

HOTEL FREYA***

Poloha ubytování:
Hotel se nachází v centru města v sousedství lázní v překrásně udržovaném parku. GPS: 46.54787, 17.12361
Vybavení:

Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. pokoje s možností přistýlky, v každém pokoji je koupelna s odděleným WC, balkon, telefon, TV a mini-bar. V hotelu nejsou k dispozici rodinné propojené pokoje. Klimatizace za příplatek.
Hotelové služby:

V hotelu je hostům k dispozici restaurace k podávání snídaní a večeří formou bufetu, kavárna, drinkbar, obchod s dárkovými předměty, drogerií, dětský koutek, konferenční místnost, kulečník, parkoviště za poplatek.
Fitness, wellness, sport:

Budova hotelu je spojena s léčebnými lázněmi přímým průchodem, takže jsou vnitřní bazény i v zimě rychle a pohodlně dostupné (pro hotelové hosty vstup v ceně, kromě zážitkové části lázní za příplatek). Možnost léčebných procedur, masáží za poplatek. Hosté mohou zpestřit svůj pobyt jízdou na koni, rybařením, tenisem.
pořadatel: CK Hungariatour

Termální areál Bezbariérový přístupCyklo

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj SPA SUPERIOR

Cena od: ,- Kč ( nocí), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost:
Moderní wellness hotel nabízí 2-lůžkové pokoje typu Spa Superior – s možností 1 přist. pro dítě do 14 let, klimatizace, sprcha/vana, WC, bidet, fén, župan, trezor, SAT-TV, telefon, mini-bar, připojení k internetu, balkon.

Body zájmu

ZALAKAROS

ZALAKAROS – leží vzdušnou čarou 20 km jižně od Balatonu. Léčebné lázně s venkovními a krytými bazény s termální vodou ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Dětské zboží | Hračky | Army shop | Prací prášky | PUR pěna | Voda plyn topení | Dětské postýlky | Detské oblečenie | Lékárna | Dopravníky | Kosmetika Orlová | fitcaffé