Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

Keszthely - zámekKeszthely - městoKeszthely - tržniceKeszthely - Balaton

kód: ZKH BUS KarosBalaton

Maďarsko, termální lázně Zalakaros - Karos Spa, Keszthely, plavba po Balatonu, ochutnávka vína, maďarská večeře

Tématické zájezdy BUS

Lokalita: ZALAKAROS
Cena od: 12.590 Kč
Doprava: autobus (Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Praha, Opava, Humpolec, Velké Meziříčí, Brno, Karlovy Vary, Rakovník, Kladno, Jihlava, Písek, Příbram, České Budějovice, Třeboň, Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice, Mělník, Neratovice)

HOTEL KAROS SPA****superior, město Keszthely, plavba po Balatonu

Programy výletů:
 - výlet do města Keszthely s vyhlídkovou plavbou po Balatonu:
odjezd z hotelu po snídani v cca 9,00 hod. Příjezd do Keszthely, hodinová pobřežní plavba s uvítcím drinkem (víno nebo limonáda nebo káva). Po projížďce možnost v rámci 2-hodinové přestávky koupání u Balatonu (městská pláž za poplatek) nebo prohlídka města s možností návštěvy muzeí: Muzeum marcipánu, Muzeum Balatonu, Muzeum cadillaců a další (vstupy fakultativně). Krátká zastávka u zámku Festeticsů s jedinečným parkem. Cca v 14,00 hod. odjezd k Malému Balatonu, prohlídka buvolí rezervace. V cca 16,00 hod. návrat do hotelu.
- ochutnávka vína s maďarskou večeří v Garabonci:
v cca 18,00 hod. odjezd do stalové restaurace Kránitz borház uprostřed vinic s výhledem na Malý Balaton. Program zahrnuje: ochutnávku 6 druhů vín, 1/2 l vína na osobu dle výběru, sodovku, chléb se sádlem a cibulí, maďarskou večeři - možnost výběru: maďarský perkelt s haluškami/brambory a zeleninovou oblohou nebo živáňskou pečeni s brambory a zeleninovou oblohou.
V místě možnost nákupu pálenky (hruška, meruňka, švestka, hroznové víno, 1/2 l / 3.000 Ft) nebo točeného vína 2 l / 1.000 Ft.
Návrat do hotelu cca ve 22,00 hod.

Poznámka: dny konání výletů sdělí průvodce v místě. Právo na změnu programu výletů vyhrazeno. Ceny nezahrnují vstupy do muzeí a památkových objektů pokud není uvedeno jinak.

Nástupní místa - SPOLEČNÉ PRO VŠECHNY ZÁJEZDY AUTOKAREM
TRASA A:  Karlovy Vary – Rakovník – Kladno – Praha - Humpolec - Jihlava – Velké Meziříčí - Brno
TRASA D: Opava – Ostrava – Frýdek-Místek – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno
TRASA G:  Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec - Jihlava – Brno
TRASA H: Děčín - Ústí nad Labem - Litoměřice – Mělník - Neratovice - Praha – Humpolec - Jihlava – Brno
TRASA O2: Praha – Příbram - Písek – České Budějovice - Třeboň

TRASA A: 11.8. - 18.8.
TRASA D: 14.7. - 21.7.
TRASA G: 30.6. - 7.7.
TRASA H: 25.8. - 1.9.
TRASA O2: 28.7. - 1.9.

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace. Změna nástupního místa či trasy vyhrazena.

Odkaz na web Turistických známek prezentující místa, která stojí za shlédnutí včetně zakoupení Turistické známky. Město Keszthely, jezero Balaton a okolí má několik TZ, viz zde.

Poloha ubytování:
Hotel je situován 200 m od termálního areálu.
Vybavení:
Moderní wellness hotel nabízí 2-lůžkové pokoje typu Spa Superior – s možností 1 přist. pro dítě do 14 let, klimatizace, sprcha/vana, WC, bidet, fén, župan, trezor, SAT-TV, telefon, mini-bar, připojení k internetu, balkon. Apartmány Spa Superior – ložnice, obývací pokoj s možností 2 přistýlek pro děti do 14 let nebo pro 1 dosp. osobu, klimatizace, koupelna, WC, bidet, fén, župan, trezor, SAT-TV, telefon, mini-bar, připojení k internetu, předsíň, balkon nebo terasa. Zajímavostí apartmánů je, že termální voda z pramenů je zavedena do každé koupelny. Rodinné pokoje - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s manželskou postelí a rozkládací sedačkou, klimatizace, vana WC, SAT-TV, mini-bar, balkon. Propojené pokoje - 2 pokoje propojené dveřmi, 2 koupelny (sprch/vana), klimatizace, WC, SAT-TV, mini-bar, balkon.
Hotelové služby:
Restaurace k podávání jídel formou bohatého bufetu, drink-bar, kavárna s večerní živou hudbou, v létě zahradní grilování, dětský koutek, konferenční sál, parkování u hotelu a garáž za poplatek.

Fitness, wellness, sport:
Každý host může relaxovat v některém ze 7 bazénů (venkovní plavecký bazén 27-28 ºC, venkovní vodní park 32-33 ºC, vnitřní plavecký bazén 29 ºC, vnitřní vodní park 33 ºC, vnitřní perličkový bazén 34 ºC, vnitřní brouzdaliště 33 ºC, vnitřní termální bazén 37 ºC). Ostrov sauny – finská, bio, klasická, parní, ponorný bazén, koupelové masáže. Fitness, ping-pong, aqua-gymnastika, cyklistika, sportovní masáže, orientální terapie a další. Hotel nabízí mnoho dalších programů, možnost léčebných procedur, masáží za poplatek.
pořadatel: CK Hungariatour

Bezbariérový přístupCykloLazně 5

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj SPA SUPERIOR

Cena od: ,- Kč ( nocí), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost:
Moderní wellness hotel nabízí 2-lůžkové pokoje typu Spa Superior – s možností 1 přist. pro dítě do 14 let, klimatizace, sprcha/vana, WC, bidet, fén, župan, trezor, SAT-TV, telefon, mini-bar, připojení k internetu, balkon.

Body zájmu

ZALAKAROS

ZALAKAROS – leží vzdušnou čarou 20 km jižně od Balatonu. Léčebné lázně s venkovními a krytými bazény s termální vodou ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Dětské zboží | Hračky | Army shop | Prací prášky | PUR pěna | Voda plyn topení | Dětské postýlky | Detské oblečenie | Lékárna | Dopravníky | Kosmetika Orlová | fitcaffé