Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

Hajdúszoboszló - lázněHajdúszoboszló - lázněHajdúszoboszló - lázněDebrecen

kód: EGVsc BUS EGTOK

To nejlepší z Maďarska Eger, Tokaj, Debrecen, Budapešť (Vsc HUN - 41124)

Tématické zájezdy BUS

Lokalita: HAJDÚSZOBOSZLÓ
Cena od: 11.990,- Kč
Doprava: autobus (Ostrava, Frýdek-Místek, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Frenštát p.R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice)

To nejlepší z Maďarska Eger, Tokaj, Debrecen, Budapešť

Popis zájezdu
5-denní pobytově–poznávací zájezd do jedné z nejoblíbenějších turistických oblastí Maďarska, která si získala věhlas svými termálními lázněmi, kouzelnými městy se spoustou historických památek, vyhlášeným vínem a kulinářským uměním, které ocení i ti největší gurmáni.
Program:
1. den - odjezd z nástupních míst brzy ráno přes Slovensko do Maďarska, ESZTERGOM (Ostřihom - jedno z nejstarších maďarských měst, mohutná bazilika sv. Štěpána je největším křesťanským chrámem v Maďarsku, součástí je také arcibiskupská klenotnice, z chrámu je krásný výhled na Dunaj). V ohbí Dunaje se nedaleko od Ostřihomi tyčí další mohutná historická stavba VISEGRÁD (pevnost, ve které sídlili maďarští králové. Prohlídka hradu a citadely). Pokračování cesty na ubytování. Večeře a nocleh.
2. den - po snídani odjezd do města zvaného "muzeum maďarského barokního umění" - EGER (jedna z nejoblíbenějších turistických destinací v Maďarsku. Nachází se zde druhá největší katedrála v Maďarsku, středověký hrad, dnes muzeum, minaret z období osmanské nadvlády). Přejezd do největších středoevropských jeskynních lázní CASCADE BARLANG FÜRDÖ (s rozlohou 1500 m2, s jeskynním bazénem o rozloze 760 m2, koupání). V podvečer návštěva vinných sklípků v "Údolí krásných panen". Návrat na ubytování. Nocleh.
3. den - po snídani odjezd do Národního parku HORTOBÁGY - PUSZTA (oblast zapsaná jako biosférická rezervace do UNESCO, původní divoká step si částečně dodnes dochovala svůj ráz, faunu, flóru, lidové zvyky a folklór), DEBRECEN (přezdívaný též Kalvínský Řím je hlavním centrem východního Maďarska, s jehož názvem jsou spjaty nejen debrecínské párky, ale i široké bulváry, symbol města Velký kostel s největším zvonem v Maďarsku a s památnou lenoškou národního hrdiny L. Kosshuta), přejezd do lázní HAJDÚSZOBOSLÓ (koupání v obrovském areálu termálních koupališť v jednom z nejznámějších maďarských turistických míst, bazén s umělým vlnobitím), návrat na ubytování. Večeře a nocleh.
4. den - snídaně, dopoledne odjezd do tokajské oblasti a návštěva městečka SAROSPATAK (s hradem Rákóczi, původně postaveným k obraně města, v současnosti patřícím k mistrovským dílům renesanční architektury. Hrad je spojen se jménem J. A. Komenského). Poté se nechte okouzlit "hobití" oblastí vinných sklepů GOMBOS ve vesničce HERCEGKÚT (od roku 2002 zapsané na seznam listiny UNESCO, kde se vyrábí nejdražší víno na světě). Následně návštěva jednoho z nejvýraznějších a nejznámějších vinných měst TOKAJ (prohlídka vinařství Himesudvár, jehož 30-letá tradice zaručuje kvalitu známých tokajských vín). Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.
5. den - po snídani odjezd do BUDAPEŠŤI (UNESCO - návštěva hlavního města Maďarska - prohlídka historické části města s náměstím Hrdinů, zámeček Vajdahunyad, Budín s chrámem sv. Matyáše a Rybářskou baštou, Pešť - prohlídka kostela sv. Štěpána), odpoledne odjezd z Budapešti do ČR. Předpokládaný příjezd do nástupních míst ve večerních hodinách.
Ubytování a strava:
ubytování v Maďarsku v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), součástí noclehů je 4x snídaně a 3x večeře.
Cena zahrnuje:
dopravu zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 4x nocleh v Maďarsku, 4x snídani, 3x večeři, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje:
vstupné do placených objektů, lázní a dále pak vše co není uvedenov „CENA ZAHRNUJE“.
Doporučené kapesné: cca 45.000,- HUF
Nástupní místa:
Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava.
Pořadatel: VSACAN TOUR, s r.o., IČ: 44741561

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj

Cena od: 11990,- Kč (4 noci), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost:
2-lůžkové pokoje s příslušenstvím

24. 9. 2024 - 28. 9. 2024
Cena od 11 990 Kč (4 noci)
  

Celkem 1 termínů

Body zájmu

HAJDÚSZOBOSZLÓ

Západně od Debrecenu leží známé lázeňské město s největším termálním areálem v Maďarsku - HAJDÚSZOBOSZLÓ. Patří k ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Autoškola Slezská | Infrapanely | Hračky | Army shop | PUR pěna | Nibe | Dětské postýlky | Barefoot | Lékárna | fitcaffé