Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

termální lázně BükBükfürdö - hotel Hunguest BükBükfürdö - hotel Hunguest BükBükfürdö - hotel Hunguest Bük

kód: BKAZ BUS Hunguest BK Repce

Maďarsko, termální lázně Bukfurdo - hotel HUNGUEST Bük (bývalý Répce) AZ - 7 denní pobyt

Týdenní pobyty BUS

Lokalita: BÜK (BÜKFÜRDŐ)
Cena od: 11.550,- Kč
Doprava: autobus (Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Havířov, Český Těšín, Třinec, Nový Jičín, Olomouc, Brno)

HOTEL HUNGUEST BÜK 4* (nově zrekonstuovaný bývalý RÉPCE)

Poloha ubytování:
Hotel je situován v tichém klidném prostředí a je obklopen stinnými listnatými stromy. Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou.
Kompletně zrekonstruovaný hotel Répce společně s Répce Gold, se zcela novým vzhledem a názvem, budou nadále fungovat jako jeden celek pod názvem Hunguest Hotel Bük 4*. Bývalý Répce bude přejmenován na východní křídlo a Répce Gold na západní křídlo, které čeká v roce 2023 rekonstrukce. V obou křídlech komplexu najdete recepce, restaurace a bar. Ve východním křídle se nachází fitness centrum a sauny se sluneční terasou, a v západním křídle: wellness ostrov (plavecký bazén, vířivka, jacuzzi, finská sauna, infra sauna, parní kabina, ledová sprcha) a dětský koutek. Hosté mohou využívat služeb v obou křídlech.
Vybavení:

2-lůžkové pokoje PREMIUM: možnost přistýlky pro dítě do 12 let (mobilní lůžko), klimatizace, koupelna se sprchou, fén, župan, WC, SAT-TV, Wi-Fi, telefon, trezor, mini-bar. Pokoje jsou bez balkonu, mají francouzské okno.
Hotelové služby:

Klimatizovaná restaurace k podávání jídel formou bufetu, nabízí maďarskou, mezinárodní kuchyni, vegetariánská jídla. Lobby bar nabízí různé druhy káv, koktejlů, salátů. Recepce 24 hodin, trezor, dětský koutek, domácí mazlíčci nejsou povoleni. Kuřácká zóna je v hotelovém parku.
Fitness, wellness, sport:

Ve východním křídle k dispozici fitness centrum, sauny (finská, infračervená a parní kabina). V západním křídle: wellness ostrov (plavecký bazén, vířivka, jacuzzi, finská sauna, infra sauna, parní kabina, ledová sprcha) a dětský koutek.
Kryté lázně a koupaliště s léčivou termální a pitnou vodou se rozprostírají na 13 ha a jeho vodní plocha je více než 5 000 m2. Komplex s 27 bazény očekává návštěvníky po celý rok, aby zde léčili a zregenerovali své tělo. Svět sauny v zážitkové části lázní je za příplatek.

LAST MINUTE
- sleva: 24. - 30.9. - (cena před slevou: 14.950 Kč), cena po slevě 12.950 Kč

Nástupní místa:
TRASA C:
Třinec, Český Těšín, Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Olomouc, Brno.
Termíny: 21.5 - 27.5., 11.6. - 17.6., 3.9. - 9.9., 24.9. - 30.9.

Příjezd do Bükfürdő cca 14,00 hod., ubytování. V den odjezdu, předání pokojů do 10,00 hod. Odjezd do ČR cca ve 12,30 hod. Příjezd do ČR ve večerních hodinách.
Odjezdy do Maďarska: v ranních hodinách cca 5,00-7,00 hod. dle odjezdového místa.
Odjezdy z Maďarska:
cca 12,30 hod.

Cena zahrnuje: 6x ubytování s bufetovou polopenzí, denně neomezený počet vstupů do termálních lázní (kromě saunového světa), dopravu zájezdovým autobusem, Wi-Fi, 0,25 l minerální vody k večeři, delegáta CK, pojištění CK proti úpadku, 1x výlet do okolí.
Cena nezahrnuje: povinné cestovní pojištění léčebných výloh včetně storna, místní poplatek 2 EUR/os./den nad 18 let (vybere průvodce), vratnou kauci za čipové hodinky 2000 HUF nebo 7 EUR nebo 200 CZK / kus. Host obdrží náramek pouze po zaplacení vratné kauce a po odevzdání náramku mu bude výše kauce vrácena.
pořadatel: CK A-Z TOUR s.r.o., IČ: 28638565

Termální areál Bezbariérový přístup

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj

Cena od: ,- Kč ( nocí), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost:
2-lůžkové pokoje PREMIUM: možnost přistýlky pro dítě do 12 let (mobilní lůžko), klimatizace, koupelna se sprchou, fén, župan, WC, SAT-TV, Wi-Fi, telefon, trezor, mini-bar. Pokoje jsou bez balkonu, mají francouzské okno.

Body zájmu

BÜK (BÜKFÜRDŐ)

BÜKFÜRDŐ je lázeňské středisko o rozloze 13 ha ležící nedaleko rakouských hranic v západní části Maďarska. V termálních ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Autoškola Slezská | Infrapanely | Hračky | Army shop | PUR pěna | Nibe | Dětské postýlky | Barefoot | Lékárna | fitcaffé