Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

kód: BKCs BUS Hunguest WEST (RGold)

Maďarsko, termální lázně Bukfurdo - hotel HUNGUEST WEST Bük (RGold) CS: 7 denní pobyt - polopenze

Týdenní pobyty BUS

Lokalita: BÜK (BÜKFÜRDŐ)
Cena od: 16.990,- Kč
Doprava: autobus (Praha, Jihlava, Brno, Kolín, Kutná Hora, Hradec Králové, Pardubice, Brno)

HOTEL HUNGUEST BÜK WEST**** (RÉPCE GOLD)

Poloha ubytování:
Hotel je situován v tichém klidném prostředí a je obklopen stinnými listnatými stromy. Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou.
Vybavení:

Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. klimatizované pokoje s možností přistýlky, všechny mají koupelnu, WC, TV, telefon, mini-bar, bezpečnostní schránku, možnost připojení k internetu ZDARMA (v Lobby i na pokojích). Všechny pokoje mají balkon, pouze pokoje s přistýlkou balkon nemají.
Hotelové služby:

Klimatizovaná restaurace k podávání jídel formou bufetu, lobby bar, obchod s dárkovými předměty, děský koutek, billiard, uzavřené parkoviště ZDARMA.
Fitness, wellness, sport:

V hotelové budově se nachází Wellness ostrov (plavecký bazén, jacuzzi, sauna, whirlpool, parní kabina).
Milovníkům sauny je určen nově vybudovaný svět sauny pro 150 osob, který nahradil bývalou saunu s nízkou kapacitou. Hosty, kteří chtějí relaxovat a osvěžit se, přivítá více jak 9 druhů saun - aromatická parní sauna, finská kamenná sauna, bylinná sauna, infračervená sauna a venkovní finská sauna, tepidárium, ledová kabina. Typy saunovacích kabin se liší zejména rozdílnou teplotou a vlhkostí, je tedy na návštěvníkovi, aby si zvolil druh sauny, který mu nejlépe vyhovuje. Na závěr saunování můžete využí vnitřní či venkovní ochlazovací bazén, jacuzzi nebo Kneippův bazén.
Neomezené vstupné do termálních lázní a do zážitkové části (kromě světa sauny) - v den příjezdu od 14.00 hod., v den odjezdu již není vstupné v ceně.

Upozornění: V lázních Bükfürdő jsou zavedeny čipové náramky. Vratná kauce za tyto náramky činí 2000 HUF nebo 7 EUR nebo 200 CZK / kus. Host obdrží náramek pouze po zaplacení vratné kauce a po odevzdání náramku mu bude výše kauce vrácena.
Cena zahrnuje:
6x ubytování, 6x polopenze, 6x vstupné do léčebné i zážitkové části, vypůjčení županu, dopravu autobusem, pobytovou taxu.
Cena nezahrnuje:
povinné cestovní pojištění léčebných výloh včetně storna, vratnou kauci za čipové hodinky.
NÁSTUPNÍ MÍSTA:
TRASA: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava (Pávov) - Brno
* v termínech označených hvězdičkou je možný odjezd z Hradce Králové a Pardubic - svoz mikrobusem do Kolína (bez příplatku)
Termíny: 10.6. - 16.6.*, 26.8. - 1.9.
Příjezd do Bükfürdő, od cca 14,00 ubytování a koupání v termálních lázních včetně zážitkové části (kromě světa sauny). V den odjezdu, předání pokojů do 10,00. Odjezd do ČR. Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.
Pořadatel: CESTA Travel Agency, s.r.o., IČ: 26735997

Termální areál KlimatizaceBezbariérový přístup

Kapacita "2-lůžkový pokoj"

Obsazenost:
Typ kapacity: hotelový pokoj
Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. pokoje s možností přistýlky (klimatizace, koupelna, WC, TV, telefon, mini-bar, trezor, internet za poplatek).

Termíny a ceny

26. 8. 2024 - 1. 9. 2024
Cena od 16 990 Kč (6 nocí)
  

Body zájmu

BÜK (BÜKFÜRDŐ)

BÜKFÜRDŐ je lázeňské středisko o rozloze 13 ha ležící nedaleko rakouských hranic v západní části Maďarska. V termálních ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Autoškola Slezská | Infrapanely | Hračky | Army shop | PUR pěna | Nibe | Dětské postýlky | Barefoot | Lékárna | fitcaffé