Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

hotel Répce Goldhotel Répce Gold - wellnesshotel Répce Goldhotel Répce Gold

kód: BKH BUS Repce Gold

Maďarsko, termální lázně Bukfurdo - hotel RÉPCE GOLD 5 denní pobyt

Víkendové pobyty BUS

Lokalita: BÜK (BÜKFÜRDŐ)
Cena od: 6.590,- Kč
Doprava: autobus (Praha, Humpolec, Velké Meziříčí, Brno, Benešov, Plzeň, Beroun, Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav)

HOTEL RÉPCE GOLD****

Poloha ubytování:
Hotel se nachází v přímé blízkosti termálního areálu a lze přejít rovnou do léčebných lázní krytou spojovací chodbou.
Vybavení:
Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. klimatizované pokoje s možností přistýlky, všechny mají koupelnu, WC, TV, telefon, mini-bar, bezpečnostní schránku a možnost připojit se na internet.
Hotelové služby:
Klimatizovaná restaurace s letní terasou k podávání jídel formou bufetu, lobby bar, drogerie, dětský koutek, billiard, šipky, klimatizace ve společných prostorách pro hosty, business center, konferenční sál s kapacitou 100 míst, uzavřené parkoviště.
Fitness, wellness, sport:
V hotelové budově se nachází Wellness ostrov (plavecký bazén, jacuzzi, sauna, whirlpool, parní kabina), posilovna, kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže, solná komora, solárium.

Upozornění: v lázních Bükfürdő jsou zavedeny čipové náramky. Vratná kauce za tyto náramky činí 2000 HUF nebo 7 EUR nebo 200 CZK / kus. Host obdrží náramek pouze po zaplacení vratné kauce a po odevzdání náramku mu bude výše kauce vrácena.

VSTUPNÉ DO TERMÁLNÍCH LÁZNÍ a nově do zážitkové části (kromě světa sauny)  v den příjezdu: vstup do termálních lázní od 14.00 hod., v den odjezdu již vstup není v ceně.
V odjezdový den je možné využívat Wellness ostrov hotelu.
POVINNÝ PŘÍPLATEK: pobytová taxa 60,- Kč/osoba nad 18 let/noc.

Nástupní místa:
TRASA E:  Plzeň – Beroun - Praha - Benešov - Humpolec - Jihlava – Velké Meziříčí - Brno
TRASA G: Liberec - Jablonec nad Nisou - Mladá Boleslav - Praha - Humpolec - Jihlava – Velké Meziříčí - Brno

TRASA E: 1.5. - 5.5.
TRASA G: 6.10. - 10.10.

Příjezd do Bükfürdő, od cca 14,00 ubytování a koupání v termálních lázních včetně zážitkové části (kromě světa sauny). V den odjezdu, předání pokoje do 10,00. V cca 10,15 - 12,15 odjezd do ČR. Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Odjezdy do Maďarska: v brzkých ranních hodinách (v rozmezí cca 1,00 – 5,00 dle odjezdového místa). Odjezdy z Maďarska: cca 10,15 - 12,15 hod.

Trasy jsou garantovány při min. počtu 8 osob. Při nižším počtu je nabídnuto nejbližší možné nástupní místo na trase. Jednotlivé trasy mohou být změněny nebo doplněny o další nástupní místa. Doprava na některých trasách může být zajištěna náhradní dopravou (mikrobus, osobní auto autobusová linka, vlak atd.). V případě náhradní dopravy je nutné přestoupit do hlavního autobusu, který zajišťuje dopravu do cílové stanice. Zasedací pořádky jsou vytvářeny pouze do hlavních autobusů.
pořadatel: CK Hungariatour s.r.o., IČ: 25177532

Termální areál Bezbariérový přístup

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj

Cena od: 6590,- Kč (4 noci), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost: 2+1/1
Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. klimatizované pokoje s možností přistýlky, všechny mají koupelnu, WC, TV, telefon, mini-bar, bezpečnostní schránku (je funkční na platební (čipovou) kartu), možnost připojení k internetu.

6. 10. 2019 - 10. 10. 2019
Cena od 6 590 Kč (4 noci)
  

Celkem 1 termínů

Body zájmu

BÜK (BÜKFÜRDŐ)

BÜKFÜRDŐ je lázeňské středisko o rozloze 13 ha ležící nedaleko rakouských hranic v západní části Maďarska. V termálních ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Dětské zboží | Hračky | Army shop | Prací prášky | PUR pěna | Voda plyn topení | Dětské postýlky | Detské oblečenie | Lékárna | Dopravníky | Kosmetika Orlová | fitcaffé