Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

Lenti - hotel BalanceLenti - hotel BalanceLenti - hotel BalanceLenti - hotel Balance

kód: LENTH BUS

Maďarsko, termální lázně Lenti - hotel THERMAL BALANCE: 4 denní pobyt

Víkendové pobyty BUS

Lokalita: LENTI
Cena od: 6.990,- Kč
Doprava: autobus (Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Praha, Humpolec, Jihlava, Brno, Benešov, České Budějovice, Tábor, Třeboň)

HOTEL THERMAL BALANCE****

Ubytování:
Nově otevřený hotel je propojen s termálními lázněmi krytou spojovací chodbou, kde si hosté mohou bez omezení užívat služby lázní.
Pokoje SUPERIOR (klimatizace, koupelna se sprchou, fén, župan, TV, safe, mini-bar, balkon).
Pokoje SUPERIOR PLUS (klimatizace, koupelna s vanou, fén, župan, TV, safe, mini-bar, balkon).
2 velké luxusní apartmány (SUITE) v nejvyšším patře hotelu (klimatizace, koupelna s vanou, WC s bidetem, fén, župan, TV, safe, jídelní stůl, mini-bar, velká terasa s možností propojení s panoramatickou zimní zahradou a vlastní vířivkou).
Všechny pokoje jsou prostorné, mají možnost přistýlek nebo dětských postýlek.
Hotelové služby:
Restaurace nabízí vydatné bufetové snídaně s čerstvými bioprodukty, odpolední nabídka dezertů. Večeře s menu o 5 chodech (čerstvé saláty a semínka, předkrmy, 2 druhy polévek, 3 hlavní jídla, která zahrnují chutné maso, zdravou rybu a chutný vegetariánský chod, dezert, mezinárodní nabídka sýrů). Recepce, bar, dětský koutek, úschovna zavazadel. Zdarma: parkoviště, Wifi, půjčovna kol, hole nordic walking, vibrační kruhy Smovey.
Wellness:
Hosté mohou využívat hotelové wellness umístěné ve 4. patře (zážitkový bazén, 4 různé sauny, možnost masáží za poplatek). Dále mají neomezený vstup do veřejných lázní Lenti Parke Energie Szent György. Krytá část lázní nabízí plavecký bazén 28 °C, léčebný bazén 38 °C, hydromasážní bazén 38 °C, bazén pro cvičení 34 °C, dětský bazén 34 °C.
Venkovní část lázní nabízí plavecký bazén, dětský bazén, léčebný bazén, částečně krytý hydromasážní zážitkový bazén, největší zážitkový bazén lázní poskytuje jedinečné zážitky prostřednictvím divokého proudu vody, krční masážní sprchy, masážních vodních lehátek a 74 m dlouhé skluzavky tzv. Anakondy.
Svět sauny se nachází v krytých lázních, v samostatné části (2x finské sauna, 1x aromatická sauna, 1x infrasauna, vnitřní a venkovní relaxační prostory pro odpočinek s lehátky).

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
TRASA B3: Praha - Humpolec – Jihlava - Brno
TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno
TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice - Třeboň

TRASA B3: 29.4. - 2.5.
TRASA D: 25.9. - 28.9.
TRASA C: 6.5. - 9.5.

Trasy jsou garantovány při min. počtu 8 osob. Při nižším počtu je nabídnuto nejbližší možné nástupní místo na trase. Jednotlivé trasy mohou být změněny nebo doplněny o další nástupní místa. Doprava na některých trasách může být zajištěna náhradní dopravou (mikrobus, osobní auto autobusová linka, vlak atd.). V případě náhradní dopravy je nutné přestoupit do hlavního autobusu, který zajišťuje dopravu do cílové stanice. Zasedací pořádky jsou vytvářeny pouze do hlavních autobusů.
pořadatel: CK Hungariatour s.r.o., IČ: 25177532

Termální areál Bezbariérový přístup

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj SUPERIOR

Cena od: ,- Kč ( nocí), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost:
Pokoje SUPERIOR (klimatizace, koupelna se sprchou, fén, župan, TV, safe, mini-bar, balkon). Pokoje SUPERIOR PLUS (klimatizace, koupelna s vanou, fén, župan, TV, safe, mini-bar, balkon). Všechny pokoje jsou prostorné, mají možnost přistýlek nebo dětských postýlek.

Body zájmu

LENTI

LENTIMěsto Lenti se nachází na jihozápadní části Maďarska, v údolí řeky Kerka a v blízkosti slovinských, chorvatských a rakouských ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Autoškola Slezská | Infrapanely | Hračky | Army shop | PUR pěna | Nibe | Dětské postýlky | Barefoot | Lékárna | fitcaffé