Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

BudapešťBudapešť - lázněBudapešť - AquaworldBudapešť - hotel Aquaworld

kód: BUDH BUS Aquaw

Maďarsko - BUDAPEŠŤ - hotel Aquaworld 4* s prohlídkou Budapešti

Tématické zájezdy BUS

Lokalita: BUDAPEŠŤ
Cena od: 7.690,- Kč
Doprava: autobus (Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Praha, Humpolec, Velké Meziříčí, Jihlava, Brno, Benešov)

Maďarsko - BUDAPEŠŤ s prohlídkou

Budapešť– hotel Aquaworld Resort Budapest****
autobusem s prohlídkou Budapešti s průvodcem a koupáním v jednom z největších aqua-parků střední Evropy, který je propojený s hotelem.
Program:
1. den - odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do hotelu, od cca 14,00 ubytování, koupání, relaxace v Aquaworldu a hotelovém wellness a fitness, večeře v hotelu.
2. den - snídaně v hotelu, prohlídka Budapešti s průvodcem nebo koupání, relaxace v Aquaworldu a hotelovém wellness a fitness, večeře v hotelu.
3. den - snídaně v hotelu, koupání, relaxace v Aquaworldu a hotelovém wellness a fitness, večeře v hotelu.
4. den - snídaně v hotelu, v cca 11,00 odjezd zpět do ČR.
Prohlídka Budapešti.
Naše cca čtyřhodinová prohlídka maďarské metropole – Budapešti – začíná na náměstí Hrdinů (výstup z autobusu), kde se v kostce seznámíme s dějinami Maďarska, počínaje od devátého století a konče stoletím jednadvacátým. K tomu nám poskytne krásnou kulisu pomník Milénia, muzejní budovy, Zámek Vajdahunyad a celé Městské sady, včetně Zoologické zahrady, Széchenyiho lázní nebo proslulé restaurace Gundel.
Z náměstí Hrdinů pojedeme po Andrássyho třídě, která ústí do náměstí Erzsébet a skrývá také hodně zajímavostí. Mimo jiné pod touto třídou jezdí nejstarší metro na kontinentu, nacházejí se na ní nebo v její těsné blízkosti krásné paláce, několik divadel, spousta sídel diplomatických sborů, také Velvyslanectví ČR, a v neposlední řadě budova Státní Opery. Poté pokračujeme po třídě Bajcsy-Zsilinszky, zde si prohlédneme největší kostel Budapešti, Svatoštěpánskou baziliku (vstupné fakultativně).
Pokračujeme autobusem podél bývalých městských hradeb města Pešti, podíváme se na největší Synagogu Evropy, pak přejedeme přes Dunaj na budínskou stranu. Tato kopcovitá část města nabízí četná vyhlídková místa. Krásná vyhlídka se nachází z kopce Gellért, je to dokonce UNESCEM chráněné panorama, takže zde opět vystoupíme z autobusu, abychom se mohli pokochat. Odtud se přemístíme autobusem na Budínský hrad, kde budeme procházet pěšky, podíváme se na Matyášův chrám (vstupné fakultativně), Rybářskou baštu (vstupné fakultativně) a na exteriér Královského paláce. Poté pokračujeme autobusem zpátky na pešťskou stranu a přiblížíme se k centrální tržnici, kde naše prohlídka končí a nastane chvíle nákupu a volného času.
V závislosti na dopravní situaci a dalších nepředvídatelných okolnostech je změna programu vyhrazena.
Poznámka: právo na změnu programu vyhrazeno.

Nástupní místa:
TRASA D:
Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno
TRASA B3:
Praha – Humpolec – Jihlava – Brno
Termíny:

TRASA D: 30.4. - 3.5.
TRASA B3: 15.10. - 18.10.

Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Při nižším počtu je nabídnuto nejbližší možné nástupní místo na trase. Jednotlivé trasy mohou být změněny nebo doplněny o další nástupní místa. Doprava na některých trasách může být zajištěna náhradní dopravou (mikrobus, osobní auto, autobusová linka, vlak atd.) V případě náhradní dopravy je nutné přestoupit do hlavního autobusu, který zajišťuje dopravu do cílové stanice. Zasedací pořádky jsou vytvářeny pouze do hlavních autobusů.

Ubytování
Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aqua-parkem ve střední Evropě. Nabízí ubytování v elegantně vybavených pokojích Standard, Junior Suitech a apartmánech. Vybavení pokojů: koupelna, WC, fén, župan, klimatizace, LCD SAT-TV, rádio, telefon, mini-bar, sejf. Všechny pokoje Standard a Junior Suite s výhledem na Budínské hory (za příplatek) mají balkon. Některé pokoje Standard s výhledem na parkoviště balkon nemají (ubnytovatel nezaručuje pokoj s balkonem).
Wellness
Hosté mohou využívat orientální lázně, wellness a fitness centrum hotelu (vnitřní a venkovní relaxační bazén, mandalový bazén, turecká parní lázeň hamam, finská sauna a parní kabina). Hosté mají přímý vstup do Aquaworldu (17 vnitřních a venkovních bazénů, 180 m dlouhá horská řeka, 11 skluzavek různých délek, bazén s umělým vlnobitím, bazén pro milovníky surfování, skokanská věž, svět sauny za poplatek a mnoho dalších atrakcí. Vstup na některé skluzavky a atrakce je omezen výškou dítěte. 2 kurty na squash, otevřené tenisové kurty za poplatek.
Pravidla pro používání vodních atrakcí v Aquaworldu:
Děti mladší 14-ti let mohou používat vodní atrakce v doprovodu rodičů, vychovatelů či jiných dospělých osob za těchto podmínek:
• obří skluzavky, počínaje od 5. úrovně věže (Tornado, Kamikaze, Flying carpet), mohou použít děti s výškou min. 150 cm
• obří skluzavky, počínaje od 4. úrovně věže (Ufo, Rainbow, Black hole), mohou použít děti s výškou min. 140 cm
• skluzavku Onion slide mohou použít děti s výškou min. 140 cm a musí být dobří plavci
• skluzavku Horský potok (Hegyi-folyó) mohou použít děti s výškou min. 140 cm
• skluzavku Family může použít kdokoliv bez výškového omezení
• skluzavky Wave a Jungle se nachází v dětském bazénu a mohou být použity výhradně dětmi ve věku 3-10 let
pořadatel: CK Hungariatour s.r.o., IČ: 25177532

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj

Cena od: ,- Kč ( nocí), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost:
2-lůžkové pokoje STANDARD, Junior Suite: vybavení pokojů - koupelna, WC, fén, župan, klimatizace, LCD SAT-TV, rádio, telefon, mini-bar, sejf.

Body zájmu

BUDAPEŠŤ

BUDAPEŠŤ Někdo se do ní zamiluje na první pohled, jiný ji začne obdivovat až po delším čase poté, co se s ní blíže seznámil. ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Autoškola Slezská | Infrapanely | Hračky | Army shop | PUR pěna | Nibe | Dětské postýlky | Barefoot | Lékárna | fitcaffé