Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

Sárvár - lázněSárvár - městoSárvár - lázněFertöd - zámek

kód: SVVsc BUS Perly

Termální lázně Sárvár a barokní perly severního Maďarska (Vsc HUN -61124)

Tématické zájezdy BUS

Lokalita: SÁRVÁR
Cena od: 7.850,- Kč
Doprava: autobus (Ostrava, Frýdek-Místek, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Frenštát p.R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice)

Termální lázně Sárvár a barokní perly severního Maďarska

Popis zájezdu
3-denní autobusový zájezd nejen za koupáním do termálních lázních Sárvár. Zároveň objevíte města, které nabízejí všem milovníkům baroka a památek opravdové lahůdky v podobě úchvatného zámku Esterházy, návštívíte obce Fertöszéplak, odkud pocházel významný maďarský šlechtický rod Széchenyi a na závěr se pokocháte krásou města Sopron, jehož chloubou jsou nejen nesčetné památky, ale odkud také pochází odborníky oceňované červené víno Kefrankos.
Program
1.den - odjezd z nástupních míst v časných ranních hodinách přes Slovensko do města FERTÖD (největší a nejskvostnější barokní budova zámku Esterházy, který je nejvýznamnější turistickou atrakcí Maďarska), zastávka v FERTÖSZÉPLAK (skanzen - soubor krásných selských domů z poloviny 19. století), přejezd do lázní Sárvár (jedny z nejnavštěvovanějších lázní v Maďarsku, nacházející se v příjemném městečku Sárvár), odpoledne koupání v termálních lázních, ubytování. Večeře a nocleh.
2.den - snídaně, relaxace v termálních lázních, kde vyvěrá hydrogenuhličitanová termální voda s vysokým obsahem soli, a která je vhodná k léčbě pohybového ústrojí. Odpařováním termální vody se získává známá Sárvárská termální krystalická sůl. Večeře a nocleh.
3.den - po snídani relaxace v lázních, poté odjezd do brány Západního Zádunají SOPRON (barokní perla, pyšnící se názvem "civitas fidelissima" - tedy "město nejvěrnější", jelikož po 1. světové válce se díky referendu připojilo k Maďarsku. Hradní opevnění, Mariánský sloup, Eggenbergerův dům, radnice, stará synagoga, Požární věž, socha Svaté Trojice). Po prohlídce odjezd přes Maďarsko do ČR. Předpokládaný příjezd do posledních nástupních míst v pozdních večerních hodinách.
Ubytování a strava
2x nocleh v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím). Součástí noclehu je polopenze.
Cena zahrnuje
Dopravu zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 2x nocleh s polopenzí v Maďarsku, vstupné do lázní, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
kauce v hodnotě cca – 2 000,- HUF nebo 10,- EUR, případně 280,- Kč za každou elektronickou vstupenku, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.
Doporučené kapesné
cca 20.000,- HUF cca 40,- EUR
Nástupní místa
Ostrava-Svinov, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno.
Pořadatel: VSACAN TOUR, s r.o., IČ: 44741561

 

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj

Cena od: ,- Kč ( nocí), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost:
2-lůžkové pokoje s příslušenstvím

Body zájmu

SÁRVÁR

SÁRVÁRMěsto Sárvár nacházející se v západní části Maďarska bylo majetkem jednoho z nejznámějších uherských aristokratických rodů ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Autoškola Slezská | Infrapanely | Hračky | Army shop | PUR pěna | Nibe | Dětské postýlky | Barefoot | Lékárna | fitcaffé