Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

hotel Járjahotel Járjahotel Járjahotel Járja

kód: HSAZ BUS Jarja

Maďarsko, termální lázně Hajdúszoboszló - hotel JÁRJA: 7 denní pobyt

Týdenní pobyty BUS

Lokalita: HAJDÚSZOBOSZLÓ
Cena od: 8.450,- Kč
Doprava: autobus (Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Havířov, Český Těšín, Třinec, Jablunkov)

HOTEL JÁRJA ***

Poloha:
oblíbený hotel Járja s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na nejvýhodnějším místě v Hajdúszoboszló - přímo u lázeňské promenády a zároveň cca 80m od vchodu do známých lázní Hungarospa Hajdúszoboszló s unikátní léčivou vodou. Na lázeňské promenádě, která začíná u hotelu, je nespočet restaurací a zahrádek, které nabízejí maďarskou, tak i mezinárodní kuchyni a rovněž vynikající vína z nedaleké tokajské nebo egerské oblasti.
Ubytování:

2- a 3-lůžkové pokoje a apartmány s možností přistýlky jsou vybavené kompletním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, umyvadlo, WC), klimatizací, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, ledničkou a trezorem.
Vybavení:
recepce, restaurace, wellness centrum, infračervená a finská sauna, masážní místnost a posilovna - pro hotelové hosty zdarma. Zajímavé je umístění vířivky v kopuli nad hotelem.Hotelová restaurace nabízí nejen velký výběr jídel maďarské kuchyně, ale i živou hudbu s večerními programy téměř každý den. Hotel nemá výtah.
V ceně pobytu: 1x denně vstupné do termálních lázní HUNAROSPA
(mimo první a poslední den pobytu).
Nástupní místa:

Trasa A:
Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca ...
Termín: 2.6. - 8.6., 15.9. - 21.9.

Příjezd do Hajdúszoboszló cca 15,00 hod., ubytování. V den odjezdu, předání pokojů do 10,00 hod. Odjezd do ČR cca ve 11,00 hod. Příjezd do ČR ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje: 6x ubytování - hotel Járja, 6x snídani formou švédských stolů, dopravu zájezd. autobusem s klimatizací, využítí hotelového wellness centra (infrasauna, finská sauna, fitness), delegát CK po celou dobu zájezdu, pojištění CK proti úpadku, 1x denní vstupné do termálních lázní Hungarospa! (mimo dny příjezdu a odjezdu).
Cena nezahrnuje: místní poplatek 700,- HUF/noc/osoba nad 18 let (platí se na místě), cestovní pojištění léčebných výloh a storno.
pořadatel: CK A-Z TOUR s.r.o., IČ: 28638565

Termální areál Klimatizace

Kapacita "2-lůžkové pokoje"

Obsazenost:
Typ kapacity: hotelový pokoj
2- a 3-lůžkové pokoje a apartmány s možností přistýlky jsou vybavené kompletním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, umyvadlo, WC), klimatizací, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, ledničkou a trezorem.

Termíny a ceny

15. 9. 2024 - 21. 9. 2024
Cena od 8 450 Kč (6 nocí)
  

Body zájmu

HAJDÚSZOBOSZLÓ

Západně od Debrecenu leží známé lázeňské město s největším termálním areálem v Maďarsku - HAJDÚSZOBOSZLÓ. Patří k ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Autoškola Slezská | Infrapanely | Hračky | Army shop | PUR pěna | Nibe | Dětské postýlky | Barefoot | Lékárna | fitcaffé