Vyhledejte si
váš zájezdNajděte si tu
správnou destinaci

Kliknutím na mapu se Vám zobrazí zvětšená mapa Maďarské republiky s výběrem nabízených destinací

Newsletter

Přihlásit se k odběru, zadejte váš e-mail, na který si přejete dostávat informace:


Odhlášení odběru e-mailem proveďte zadáním své e-mailové adresy a podtvrďte:

hotel SPIRIT 5*hotel SPIRIT 5*hotel SPIRIThotel SPIRIT

kód: SVH BUS Sprit

Maďarsko, termální lázně Sárvár - hotel SPIRIT: 4 denní pobyt

Víkendové pobyty BUS

Lokalita: SÁRVÁR
Cena od: 8.290,- Kč
Doprava: autobus (Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Praha, Opava, Humpolec, Brno, Jihlava, Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav)

HOTEL SPIRIT THERMAL SPA*****

Poloha ubytování:
Prožijte harmonii mezi tělem a duší v 5-hvězdičkovém hotelu Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár. Tento jedinečný hotel leží obklopen lesy a jezery v maďarském regionu s křišťálově čistým vzduchem. 5 hvězdiček hotelu symbolizuje harmonii 5 elementů vody, země, ohně, vzduchu a ducha. Základem pro léčebné služby je světoznámá léčivá voda.
GPS: 47°24.425, 16°94,328
Vybavení:

Hotel nabízí 2 lůžkové pokoje typu PREMIUM s francouzskou postelí, typu ORIENTAL s kulatou postelí, jednolůžkové pokoje PREMIUM, pokoje GRAND s fantasy koutkem, pokoje KING s vířivkou. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, župan i pro děti (více rozměrů), SAT-TV, Wi-Fi, telefon, mini-bar, trezor, balkon.
Hotelové služby:

Restaurace k podávání jídel formou bohatého bufetu, maďarská i mezinárodní jídla, dietní strava, kavárna, cukrárna, lobby bar, denní bar, noční bar, vinárna, letní terasa, zimní zahrada, vnější ohniště na grilování a opékání, živá hudba, taneční večery v hotelu. Recepce 24 hodin, výtah, trezor, 24hodinový hotelový servis, donáška jídla na pokoj, klimatizace ve společných prostorách, dětský koutek, hlídání dětí, místnost pro společenské a karetní hry, koncertní sál, obchod se suvenýry, ordinace lékařů, prádelna, kadeřnický salón, kosmetický salón, manikúra, pedikúra, WIFI internet ve společných prostorách, hotelový transfer, uzavřené parkoviště za poplatek.
Fitness, wellness, sport:
Wellness centrum (zážitkové a termální bazény - vnitřní a venkovní, dětské bazény – vnitřní a venkovní, velká vířivka, termální vířivka vnitřní a venkovní, Kneippova lázeň, 25 m x 12 m plavecký bazén), ostrov sauny (parní kabina, růžová sauna, bio sauna, finská sauna, infra sauna, aroma kabiny, laconium, frigidárium, podzemní sauna, venkovní vířivka, tropická zážitková sprcha, klidová zóna), fitness centrum, zapůjčení osušek, squash, bowling, venkovní tenisový kurt.

Vlastní doprava:
balíček "SPIRIT MIDWEEK" s nástupy NE, PO, ÚT (výhodná cena, kromě svátků 18.4. - 22.4., 22.12. - 2.1.2020).

Program BUS - pobyt 3 noci:
1. den odjezd v ranních hodinách, příjezd do Sárváru, od 15,00 hod. ubytování, koupání a relaxace, večeře v hotelu. 2. a 3. den snídaně, koupání a relaxace, večeře v hotelu. 4. den snídaně, koupání a relaxace do 12,00 hod. Pokoje k dispozici do 12,00 hod. Odjezd zpět do ČR v cca 12,15 hod. Návrat ve večerních hodinách.

Nástupní místa:
TRASA D: Opava – Ostrava – Frýdek-Místek – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno
TRASA G: Liberec - Jablonec nad Nisou - Mladá Boleslav - Praha - Humpolec - Jihlava - Brno
TRASA D: 17. - 20.11.
TRASA G: 17. - 20.11.
Cena zahrnuje:

3x ubytování s polopenzí, SPIRIT WELCOME DRINK, neomezené využívání "oázy" lázeňského a wellness centra (10 000 m2, vnitřní a venkovní bazény s termální vodou, zážitkové bazény, vířivky, Kneippův bazén, krytý plavecký bazén 25 m x 12 m), využívání světa sauny (parní kabina, růžová sauna, bio sauna, finská sauna, infra sauna, aroma kabina, Laconium, Frigidarium, venkovní vířivka, tropická zážitková sprcha), fitness centrum, zapůjčení županu, dopravu, služby delegáta.
Cena nezahrnuje: pobytovou taxu cca 1,6 EUR / platba na místě.
Poznámka: termální voda je denně nově napouštěna, bez použití chemie.

Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Při nižším počtu je nabídnuto nejbližší možné nástupní místo na trase. Jednotlivé trasy mohou být změněny nebo doplněny o další nástupní místa. Doprava na některých trasách může být zajištěna náhradní dopravou (mikrobus, osobní auto, autobusová linka, vlak atd.) V případě náhradní dopravy je nutné přestoupit do hlavního autobusu, který zajišťuje dopravu do cílové stanice. Zasedací pořádky jsou vytvářeny pouze do hlavních autobusů.
pořadatel: CK Hungariatour s.r.o., IČ: 25177532

KlimatizaceBezbariérový přístupLazně 5

Kapacity, termíny a ceny

2-lůžkový pokoj PREMIUM

Cena od: 8290,- Kč (3 noci), Typ kapacity: hotelový pokoj, Obsazenost:
2-lůžkové pokoje typu PREMIUM s francouzskou postelí nebo oddělenými postelemi. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a WC (fén), župan i pro děti, SAT-TV, Wi-Fi, telefon, mini-bar, trezor, balkon.

17. 11. 2019 - 20. 11. 2019
Cena od 8 290 Kč (3 noci)
  

Celkem 1 termínů

Body zájmu

SÁRVÁR

SÁRVÁRMěsto Sárvár nacházející se v západní části Maďarska bylo majetkem jednoho z nejznámějších uherských aristokratických rodů ... více

Zpět

 

Copyright 2010 CA ERLI, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v eline.cz © 2010
Užitečné odkazy:

Facebook

Dětské zboží | Hračky | Army shop | Prací prášky | PUR pěna | Voda plyn topení | Dětské postýlky | Detské oblečenie | Lékárna | Dopravníky | Kosmetika Orlová | fitcaffé